Robo hub

2021

ROBO HUB platformā piedāvātās nodarbības, metodiskie materiāli un pārbaudes darbi ir paredzēti gan vecākiem, kuri vēlas iepazīstināt savus bērnus ar zināšanām par robotiku, gan pedagogiem, kas pasniedz robotiku saviem audzēkņiem.

Mācību platforma izglītojošajā robotikā www.robohub.online ir tapusi Eiropas Sociālā fonda projekta “Digitālais mācību un metodiskais līdzeklis izglītojošajā robotikā pirmsskolas un pamatizglītības pakāpē” ietvaros.

Sadarbības rezultātā tika izstrādāta digitālā mācību platforma www.robohub.online. Šī lielapjoma IT sistēma paredzēta gan Lego robotikas komplektu iegādei, gan sakomplektētu nodarbību paku abonēšanai, kas ir paredzētas pedagogiem un vecākiem, kuriem nav iepriekšējas pieredzes darbā ar robotikas tehniku, lai gan skolotāji, gan vecāki varētu bērniem pasniegt šīs aizraujošās zināšanas.

 

Ieviestie risinājumi

 


Responsīvs dizains
Tīmekļa vietnes dizains ir gan estētiski pievilcīgs, gan arī funkcionāls un viegli lietojams.


Demo nodarbības
Pirms abonēšanas jums ir iespēja izmēģināt demo nodarbības, lai iepazītos ar piedāvājumu.


Reģistrācija ar E-klasi
Opcija ērti reģistrēties vietnē, izmantojot E-klasi.


Automātiskā rēķinu izrakstīšanas un maksājumu sistēmas ieviešana
Regulāru norēķinu platforma ļauj ietaupīt laiku, jo visi maksājumu uzdevumi tiek automatizēti. Šīs sistēmas ieviešana arī dod klientiem iespēju brīvi mainīt savas preferences, apskatīt savus rēķinus un veikt maksājumus no dažādām maksājumu sistēmām, tajā skaitā PayPal.