Programmēšana
Programmēšana
Dizains
Dizains
Projektu vadība
Projektu vadība
Testēšana
Testēšana
Sistēmanalīze
Sistēmanalīze

Vienu soli tuvāk sava
biznesa mērķu
īstenošanai

Efumo palīdz uzņēmumiem digitālās stratēģijas izstrādē, piesaistīt jaunus klientus, pārdot internetā un vadīt biznesa procesus ar pielāgotiem IT risinājumiem.

Par mums

Ja Jums pieder uzņēmums, ja Jums ir ambiciozi izaugsmes mērķi un meklējat lielisku sadarbības partneri, kurš palīdzēs uzlabot biznesa procesus un piesaistīt vairāk potenciālo klientu, Jūs esat nonācis īstajā vietā.

 

EFUMO SSC ir viens mērķis: palīdzēt uzņēmumu īpašniekiem efektīvi izmantot tehnoloģijas un interneta vidi. Neatkarīgi no tā, vai tā ir mājas lapa, mobilā aplikācija, internetveikals vai sarežģīta IT sistēma – tā ļaus attīstīt un kontrolēt Jūsu biznesu.

 

EFUMO SSC komanda 11 gadu laikā ir ieguvusi neatsveramu pieredzi klientu biznesu un nozaru apgūšanā un izpratnē. Veidojot sadarbību ar katru no mūsu klientiem, mēs varam nodrošināt, ka projekts tiks īstenots, koncentrējoties tikai uz Jūsu biznesa prasībām un nozares specifiku. Katrs mūsu projekts tiek izstrādāts, ņemot vērā klienta vēlmes, lai risinātu un novērstu iespējamās biznesa problēmas.

 

Esam pārliecināti, ka par profesionāli var kļūt tikai mērķtiecīgi strādājot, iedziļinoties katrā projekta realizācijas posmā un regulāri uzlabojot efektivitāti.

 

Mēs ESAM komanda ar spēcīgu pievienoto vērtību.

 

Mēs VARAM nodrošināt pilna cikla projekta īstenošanu un attīstību.

 

Mēs MĪLAM savu nodarbošanos.

 

MÅ«su IT pakalpojumi

Izstrādājam individuālus interneta veikalus un e-komercijas sistēmas, unikālas mājaslapas, mobilās aplikācijas un IT sistēmas ar plaša klāsta integrācijām
Programmēšanas darbi

Programmēšanas darbi

HTML, CSS, PHP, JAVA u.c
symfony wordpress magento drupal
Dizains

Dizains

UX dizains, UX stratēģija, WEB dizains, mobilo aplikāciju dizains, brandbook u.c.
Projektu vadības darbi

Projektu vadības darbi

Pasūtītāja konsultēšana, stratēģijas izstrāde, darba uzdevuma sastādīšana, pasūtīto darbu izpildes uzraudzība, Pasūtītāja ārējo projektu vadība (trešās puses izpildītāju koordinēšana, prasību un piedāvājumu analīze, pasūtīto darbu izpildes uzraudzība) u.c.
Sistēmanalīze

Sistēmanalīze

Pasūtītāja intervēšana, biznesa procesu definēšana, funkcionālo moduļu piemeklēšana un pielāgošana atbilstoši biznesa procesiem, augsta līmeņa prasību izstrāde (PPA), sistēmas specifikācijas izstrāde (PPS) u.c.
Testēšanas darbi

Testēšanas darbi

Frontend testēšana, funkcionālā testēšana, testu scenāriju izstrāde, automātisko testu izstrāde, tehniskā un drošības audita veikšana u.c.