Interneta veikals

Interneta veikals

Attīstība turpinās – ļauj klientam
izbaudīt iepirkšanās procesu

Interneta veikals
Kvalitatīva interneta veikala un e-komercijas sistēmas izstrāde ar individuāliem IT risinājumiem ļauj sasniegt biznesa mērķus, uzlabot pārdošanas apjomus, klientu lojalitāti un uzņēmuma atpazīstamību.

Klienti izvēlas EFUMO interneta veikalus

Rezultāti

E-komercijas biznesa galvenie mērķi ir paplašināt uzņēmējdarbību un palielināt apgrozījumu, iegūt jaunus un lojālus klientus, uzlabot konversijas, mājaslapas apmeklētību, SEO pozīcijas, veicināt atkārtotus pirkumus, radīt profesionālu uzņēmuma tēlu un palielināt savu konkurētspēju.

Zināšanas un idejas

Mēs esam Magento speciālisti, un spējam nodrošināt visu nepieciešamo veiksmīgam interneta veikalam, sākot ar UX lietojamību līdz integrācijām ar citām sistēmām.

Ilgtermiņa drošība

Uzticama, profesionāla apkalpošana ar ilgtermiņa garantiju, modulāra sistēma ar iespēju to nepārtraukti papildināt un attīstīt. Uzturēšanas posmā nodrošinām continuous delivery – paralēlu jaunu versiju izstrādi un mikroizmaiņu ieviešanu produkcijas vidē.

Klienti novērtē EFUMO

Risinājumu kvalitāte

Konkurētspējīgs biznesa līmenis, saskarņu lietojamība (usability), dizaina estētiskā kvalitāte un profesionāls tehniskais nodrošinājums (arhitektūra, funkcionalitāte, drošība, ātrdarbība, integrācijas).

Procesu kvalitāti

Mūsu komanda ievēro iekšējo procesu kvalitātes standartus, nodrošinot pilnu projekta realizāciju, t.sk. veic daudzpusēju testēšanu, regulāru drošības pārbaudi un GDPR regulas normu ievērošanu.

Efektīvu sadarbību

Pieejama un klientiem pielāgota komunikācija ar projektu vadītājiem gan klātienes tikšanās laikā, gan izmantojot ērtu Efumo atbalsta sistēmu, kurā jebkurā brīdī varat pievienot komentāru, jautājumu vai uzsākt sarunu ar speciālistu.

Piedāvātie IT risinājumi

Platformas

Magento, WooCommerce, custom risinājumi, izmantojot Symfony ietvaru, Sylius, PrestaShop u.c.

Platformas
Maksājumu sistēmu integrācijas

Maksājumu sistēmu integrācijas

Internetbankas, karšu maksājumi, Paypal, WoraPay, Banklink, Paysera, FirstData, Paytrail, Fortumo, Swipe u.c

ERP sistēmu integrācijas

Microsoft Dynamics, HansaWorld, 1C, Tildes Jumis, Horizon, Scala u.c.

ERP sistēmu integrācijas
API integrācijas

API integrācijas

Mārketinga sistēmu integrācijas

Mailchimp, Mandrill, Mailigen u.c

Mārketinga sistēmu integrācijas
Loģistikas sistēmu integrācijas

Loģistikas sistēmu integrācijas

Latvijas Pasts, DPD, DHL, Itelia, Fedex, Omniva u.c.


Mēs esam sertificēti MAGENTO speciālisti
Mēs esam sertificēti MAGENTO speciālisti

Magento ir iecienījuši pasaules vadošie interneta veikalu uzņēmumi un esam pārliecināti, ka Magento platformai nav robežu arī Jūsu biznesa attīstībai.