Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs un filiāles

2021

Muzeja darbība veicina Rīgas pilsētas, kā arī Latvijas kuģniecības un fotogrāfijas vēstures elementu piemiņas saglabāšanu. Šīs vēstures uzkrātās vērtības palīdz noformēt uzskatus par zinātnes un kultūras dzīvi, veidojot augsti attīstītu humāno sabiedrību.

Izstrādātā mājaslapa vienuviet apkopo četrus Latvijā nozīmīgus muzejus, kas ļauj tās apmeklētājiem iepazīties ar muzeju vēsturi un iegūt aktuālo informāciju. Tīmekļa vietnes 2020.gadā veidotais dizains ir realizēts vienotā stilā, ko papildina attiecīgās sadaļas tematiskie krāsu toņi.

Ieviestie risinājumi

 

Responsīvs dizains
Dizains, kas ir gan funkcionējošs, gan tematikai atbilstošs. Vienots stils, kas rada kopības sajūtu, un krāsu akcenti, kas izceļ katra muzeju identitāti.
Koncepta realizācija
Funkcionējoša un mūsdienīga mājaslapas, kas vienuviet apkopo četrus Latvijā nozīmīgus muzejus – “Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs”, “Mencendorfa nams”, “Ainažu jūrskolas muzejs” un “Latvijas Fotogrāfijas muzejs”.
Vietnes lietojamība
Izstrādātā tīmekļa vietne rigamuz.lv ir viegli uztverama, kā arī tās funkcionalitāte sniedz iespēju ērti iepazīties un atrast aktuālo informāciju jebkuram tās lietotājam.