AS “Pasažieru vilciens” mobilā aplikācija

2021

Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” ir vienīgais sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā.

Elektroniskās tirdzniecības sistēma „Pasažieru vilciens” ir akciju sabiedrības „Pasažieru vilciens” oficiālais saziņas līdzeklis. Sistēma tiek attīstīta kā informatīvs un vienlaikus interaktīvs materiāls dzelzceļa pasažieriem un darba rīks kontrolieriem un konduktoriem, jo tā darbojas kā biļešu kontroles, dzēšanas un uzskaites mehānisms. Mobilo ierīču lietotāji var ērti atrast sev nepieciešamo informāciju par vilcienu kustības kārtību, kā arī iegādāties vilciena elektroniskās biļetes.


Projekta izstrādes laikā 2020.gadā tika veikti Elektroniskās tirdzniecības sistēmas uzlabojumi, kā arī ieviestas jaunas WEB, iOS un Android operētājsistēmu funkcijas, kas nodrošina iespēju katram iegādāties un pārvaldīt savas elektroniskās biļetes.

 

Ieviestie risinājumi

 

 

Dizains un tehniskās specifikācijas
Dizains, kas pielāgojas jebkurai interneta ierīcei, jebkuram ekrāna lielumam un saglabā sava unikālā pakalpojumu risinājuma funkcijas.

 

API kontroles integrācija
API ļauj divām lietojumprogrammām sazināties savā starpā. To izmanto, lai ļautu izstrādātājiem ātri un mērogā veidot, savienot un integrēt lietojumprogrammas.

 

2D kodu (Aztec code) skenēšanas funkcija
Ieviests nolasīšanai paredzēts paškontrolējošs svītrkods. Tas ir skenējams attēls, ko ir iespējams nolasīt izmantojot viedtālruni, lai pārtulkotu šo informāciju cilvēkam saprotamā veidā.

 

Amazon Web Service risinājums
AWS pakalpojumi spēj piedāvāt organizācijai tādus rīkus kā skaitļošanas jauda, datubāzes glabāšana un satura piegādes pakalpojumi.

 

Jaunas WEB, iOS un Android operētājsistēmu funkcijas
WEB, iOS un Android operetājsistēmām tika ieviesta iespēja iegādāties e-biļetes, nodrošināt iegādāto biļešu uzglabāšanu, kontroli un aktivizāciju.