Šodiena un nākotnes plāni

Esam viens no vadošajiem individuālu e-komercijas un web bāzētu IT sistēmu izstrādes uzņēmumiem Latvijā. To apliecina mūsu ilggadējo klientu portfolio, izstrādāto projektu rezultāti, kā arī klientu, partneru un piegādātāju atsauksmes.

Mūsu vīzija ir kļūt par pasaulē mīlētāko B2B pakalpojumu sniedzēju.

Misija un vērtības

Kopš 2009. gada strādājam saskaņā ar savu misiju: Radīt vidi, kurā cilvēki dara to, ko mīl.

Kā? Ja mūsu klients var paļauties, ka mums ārpakalpojumā uzticētais darbs tiek izdarīts kvalitatīvi un ar mīlestību, un var droši pievērsties saviem tiešajiem pienākumiem, tad mēs jūtamies savas misijas augstumos.

Mēs darbā ievērojam piecus noteikumus – vērtības

 • 1. Mēs tiecamies būt perfekti.
 • 2.Mēs zinām, ka mēs varam.
 • 3.Esam godīgi
  un atklāti.
 • 4.Esam efektīvi.
 • 5.Esam vienkārši un
  pret citiem izturamies
  ar cieņu.

Viedoklis par partneriem un piegādātājiem

Līdzvērtīga attieksme

Mēs sniedzam un sagaidām līdzvērtīgu, cieņpilnu un godīgu attieksmi no saviem partneriem un piegādātājiem neatkarīgi no tā, vai esam klienti, piegādātāji vai stratēģiski partneri. Jāņem vērā, ka tas nozīmē arī to, ka esam prasīgi pret piegādātājiem, jo tādi esam pret sevi.

Līdzvērtīgi ieguvumi

Ticam, ka katrs darbs ir pienācīgi jānovērtē un jāatlīdzina – ļaujot atbilstoši pelnīt saviem partneriem, mēs ļaujam ilgtermiņā atbilstoši pelnīt arī sev.

Ilgtermiņa sadarbība

Rūpīgi izvēlamies piegādātājus un sadarbību veidojam ilgtermiņā. Atsevišķas kļūmes iespēju robežās neņemam vērā, par svarīgāku atzīstot ilgtermiņa sadarbību.

Viedoklis par klientiem

Konsultants iedziļinās, izpildītājs dara

Mēs esam konsultanti. Iedziļināmies klienta biznesa vajadzībās un piedāvājam labākos risinājumus. Sniedzam padomus saistībā ar mūsu pakalpojumiem un plašāk, ja redzam iespējas. Palīdzam klientiem ar saviem biznesa kontaktiem un mārketinga iespējām.

Ilgtermiņa sadarbība svarīgāka par īstermiņa peļņu

Lūk, piemēri, kas raksturo šo mūsu uzskatu:

 • Mēs esam klientiem ieteikuši izvēlēties gatavus SaaS risinājumus situācijā, kad klients vēlas pasūtīt individuālu izstrādi, ja zinām, ka to pašu vajadzību var atrisināt daudz ekonomiskāk.
 • Mēs esam klientiem ieteikuši sašaurināt prasības arī gadījumos, kad budžets ir pieejams, bet redzam, ka vajadzību var atrisināt ar vienkāršāku risinājumu;
 • Mēs esam izstrādājuši papildinājumus par pašizmaksu un arī zem tās, ja zinām, ka klientam nav finansiālu iespēju, bet attiecīgais uzdevums ir nozīmīgs ilgtermiņa dzīvotspējai.
Atbildība par paveikto

Mēs nodrošinām 100% apmierinātības garantiju dizainam, kā arī sniedzam triju gadu garantiju
izstrādātajiem IT risinājumiem. Vajadzības gadījumos esam pieejami arī ārpus darba laika.
Mēs esam atbildīgi par paveikto.

Viedoklis par darbiniekiem

 • Mūsu darbinieki ir patstāvīgi.
 • Mūsu darbinieki ir gudri.
 • Mūsu vērtības dzīvo caur mūsu darbiniekiem.