Testimonials

SSE Riga mājaslapa ir bagāta ne tikai saturiski, bet arī no tehnisko iespēju viedokļa. Novērtējam, ka Efumo realizē visas mūsu tehniskās prasības un piedāvā dažādus prasību realizācijas ceļus.

Dana Kumpiņa,

SSE Riga komunikācijas vadītāja

We asked Efumo to redesign our website and optimize the third and fourth step of the order because, according to analytical data, this is where customers left our website the most. It means that there was something unconvenient or uncomprehensible. We are happy with the result. We coordinated everything rather quickly with no extra corrections. 

Andrew Fricson,

Senior Sales Manager at Rental Price

We can recommend Efumo as a trustworthy collaboration partner. We highly appreciate the ability of Efumo team to analyse processes and offer various solutions with an efficient use of resources for reaching the desired result. Communication is easy and always takes place in a positive atmosphere. The work is carried out in a qualitative manner, and any mistakes in the development process are quickly corrected.

Lāsma Ošiņa,

Modus Boutique Sarl

According to our observations, we achieved much better results with the Efumo marketing campaign page in comparison to the campaign page we had before.

Deniss Paškovs,

Internet Marketing Project Manager at Lattelecom

Internetveikals ir būtiska mūsu biznesa platforma. Madara Cosmetics attīstās un līdzi uzņēmumam aug arī mūsu prasības pret internetveikala iespējām. Efumo prot ieviest dzīvē visas mūsu e-komercijas platformas vajadzības.

Uldis Iltners,

Madara Cosmetics valdes loceklis

Izvēlējāmies sadarboties ar Efumo, jo pārliecināja mūsu mājaslapai piedāvātie dizaina varianti. Esam apmierināti ar sadarbību un galarezultātu. Mājaslapas dizains ir atmiņā paliekošs, kā arī šobrīd lapas apmeklētības rādītāji ir labi, tāpēc iesaku arī citiem sadarboties ar Efumo uzņēmuma mājaslapas izstrādē.

Lauris Stiglics,

Xstature vecākais konsultants

Efumo tika izvēlēts kā labākais vairāku argumentu dēļ. Jo īpaši jāatzīmē ērtais kompleksais piedāvājums – interneta lapas izstrāde, dizains un saturs. Augstu vērtējam satura speciālistu spēju iedziļināties tehniskas nozares specifikā, spēju operatīvi sagatavot interneta videi piemērota formāta un kvalitatīva satura tekstus labā literārā valodā. Efumo piedāvājums ir kvalitatīvs, izmaksu ziņā ļoti adekvāts saņemtajam rezultātam. Uzticot satura izstrādi Efumo, klients var būt drošs, ka saņems gan kvalitatīvu produktu, gan to, ka viss interneta lapas tapšanas process tiks organizēts un koordinēts profesionāli un klientam vajadzīgajos termiņos.

Ingrīda Šmite,

SIA Ostas celtnieks projekta vadītāja

Augsti vērtējam Efumo gatavību izdarīt solīto. Apņēmība ne tikai iesākt, bet arī pabeigt iesākto ir svarīga ikvienā biznesā. Prieks, ka ātri un viegli radām kopīgu valodu ar Efumo komandu, ar kuru turpinām sazināties un kuras atbalsts jūtams arī pēc projekta īstenošanas.

Mārtiņš Bumbieris,

SIA Pēterkoks valdes loceklis

Mūsu uzņēmums izauga līdz līmenim, kad parādījās nepieciešamība būtiski papildināt jau izveidotās lapas funkcionalitāti. Tā kā saņēmām pozitīvas atsauksmes par Efumo darbu un mūs pārliecināja prezentācija, nolēmām sadarboties, un to nenožēlojam. Mājaslapa izstrādāta profesionāli. Patika, ka viņiem ir savi ieteikumi un vīzija, kā jāizskatās mūsu lapai un kādai funkcionalitātei jābūt. Mazam uzņēmumam, kādi esam mēs, šie ieteikumi ir ļoti svarīgi. Pievienotā vērtība ir tā, ka Efumo ir savi dizaineri, kuri varēja radīt nepieciešamo dizainu mūsu lapai. Mēs labprāt ieteiktu Efumo arī citiem.

Rita Stražinska,

Bio2You dibinātāja

Izvēlējāmies sadarboties ar Efumo, jo laikā, kad veicām iespējamo izstrādātāju monitoringu, uzrunāja Efumo cenas un kvalitātes attiecība, tostarp proaktivitāte, iesaistoties procesā. Augsti vērtējam Efumo speciālistu spēju iedziļināties niansēs, kas palīdzēja sasniegt vēl labākus rezultātus, tāpēc uzņēmumiem, kas meklē sadarbības partneri mājaslapas izveidē, noteikti rekomendējam Efumo.

Alīna Žižina,

DEAC mārketinga un attīstības grupas vadītāja

Efumo komanda mums izveidoja jaunu mājaslapas dizainu, un šie darbi viesa pārliecību, ka arī satura izstrāde būs profesionāla un kvalitatīva. Ne velti, paplašinot savu preču sortimentu, atgriezāmies pie pārbaudītām vērtībām, tātad pie Efumo.

Egils Ozoliņš,

SIA Viss visapkārt tīrs valdes priekšsēdētājs

Uzrunājām Efumo, jo uz šīs kompānijas kompetenci, tehnisko un mārketinga aspektu padziļinātu izpratni norādīja uzņēmuma veiktā aptauja. Mūsu kopējās sadarbības rezultātā varu teikt, ka Efumo strādā profesionāļi ar lieliskām zināšanām par mūsdienu digitālajiem risinājumiem.

Gundega Vārpa,

Latvijas Pasts ārējo komunikāciju vadītāja

Sadarbībā ar Efumo dizaina komandu mēs novērtējam zināšanas, uz kurām varam paļauties. Mēs esam profesionāls ISO sertificēts IT uzņēmums, tādēļ sadarbībai dizaina jomā esam izvēlējušies līdzvērtīgu partneri.

Staņislavs Bervjačonoks,

E-Pasaule valdes priekšsēdētājs

Jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojamies ar Efumo. Saziņa ar šīs kompānijas pārstāvjiem ir patīkama un konstruktīva. Mūsu vajadzības un vēlmes vienmēr tiek uzklausītas, ņemtas vērā un realizētas. NAGLIS & ERR iesaka Efumo kā uzticamu, profesionālu, uz klientu orientētu sadarbības partneri.

Dzintars Naglis,

NAGLIS & ERR valdes priekšsēdētājs

The audit of the portal PLZ.lv carried out by Efumo helped our business. Following their suggestions, we implemented the improvements and saw the growth of traffic and other indicators.

Aigars Mednis,

Executive Director at Lietišķās Informācijas Dienests